PRAKTYKANT/STAŻYSTA

Gwarantujemy – jako stażysta nie będziesz podawał kawy i porządkował dokumentów w biurze 🙂  Zaprosimy cię do realizacji projektów dla naszych klientów. Wdrożymy Cię w podstawy PR – relacje z mediami, obsługę mediów społecznościowych, pisanie tekstów i wiele, wiele innych. To będzie okres, który pozwoli Ci zdobyć realne doświadczenie i podstawę do dalszego rozwoju w naszej branży lub pokrewnych. 
WYMAGANIA: motywacja do nauki i doskonalenia swoich umiejętności w zakresie komunikacji, lekkie pióro i znajomość poprawnej pisowni; sumienność, punktualność i dobra organizacja pracy; wysoka kultura osobista; kierunek studiów pokrewny z PR mile widziany. Umożliwiamy realizację praktyk w elastycznym czasie pracy, co pozwala na połączenie ich z nauką na dziennych studiach.
Zgłoszenia w formie CV i listu motywacyjnego prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@wordsmith.pl w tytule maila prosimy wpisać STAŻ
Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)”.
Porozmawiaj z nami