O nas

 

Karolina Sieniawska
Tel.: 696 172 123

O dwóch takich, co stworzyły agencję PR 

Ona. Lubi wyzwania, dlatego jak wymyśliła, że otworzy agencję PR w Olsztynie, tak zrobiła. Fighterka – biega (m.in. w biegach górskich), jeździ (w rajdach rowerowych), pływa (żeby odpokutować swojemu organizmowi te wyczyny). Jest konsekwentna, pracowita i zdyscyplinowana. Zawsze nastawiona na efekt. Karolina, zwana w zespole „mamą” lub też „żoną”, od kilku lat jest w związku biznesowym ze wspólniczką, z którą mają wspólny interes, aby jak najlepiej dbać o wizerunek swoich klientów.
I ona. Ze wspólniczką łączy ją nie tylko imię. Lubi wyzwania, choć sama przed sobą chyba nigdy się do tego nie przyzna. Nigdy też nie podejrzewała siebie, że może prowadzić własną firmę. Dlatego po urlopie macierzyńskim postanowiła nie wracać na etat, tylko połączyć siły w spółce i poprowadzić agencję PR. Przez wiele miesięcy tworzyły związek na odległość. Jedna w Olsztynie, druga w Warszawie. Jeszcze wtedy nie sądziła, że przeprowadzi się do Olsztyna. Nie sądziła, że od pomysłu „a chodź spróbujemy sprzedać dom” do kupna mieszkania 250 km dalej jest aż tak blisko. Bo jest.

Nie są same. Jest ich więcej. Tych, z którymi łączy je pasja do PR-u, codzienna frajda z efektów i burze mózgów, aby firmom, które powierzyły im swój wizerunek, było dobrze. A nawet lepiej niż „dobrze”.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub pogadać o PR-ze? Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz. 

Karolina Kazuła
Tel. 691 478 333

Anna Fic

Specjalista ds. PR

Ania, była rzeczniczka, człowiek orkiestra – ma głowę pełną pomysłów, czuje PR od każdej strony – także przed kamerą, gdzie występuje… pod przykrywką.

Mail: a.fic@wordsmith.pl 

Tel.: 793 300 363

Weronika Chworak

Asystentka ds. PR

Doświadczenie w branży public relations zdobywa od 4 lat w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych. Podczas projektów dotyczących regionalizmu współpracowała z władzami samorządowymi, jak również instytucjami publicznymi oraz organizacjami społecznymi. W czerwcu 2018 r. została odznaczona tytułem „Najwspanialszej Polski” w prestiżowym konkursie wolontariuszy w Polsce. Zaciekawienie kinem i telewizją przejawia w zdobywaniu relacji z mediami.

Mail: w.chworak@wordsmith.pl

Tel. 698 069 265

Aleksandra Brodowska

Praktykantka

Przychodzi do kina punktualnie, by nie ominąć żadnej reklamy. Z pracy idzie do kolejnej pracy, gdzie jako wolontariuszka zajmuje się PR-em ogólnopolskiej organizacji studenckiej. Studiuje analizę i kreowanie trendów – kierunek, który zaszczepił w niej ideę projektowania skoncentrowanego na człowieku.

Mail: a.brodowska@wordsmith.pl

A tak serio, to powodów, aby wybrać Wordsmith PR, jest więcej. To kilkanaście lat doświadczenia w branży public relations, najwyższe standardy pracy i specjalizacja w obsłudze firm MSP w różnych sektorach z nastawieniem na osiąganie jak najlepszych efektów.

 

Porozmawiaj z nami