O nas

 

Wordsmith PR

Nasza wiedza oparta jest na ponad 10 latach doświadczenia w zakresie komunikacji. Specjalizujemy się w obsłudze średnich przedsiębiorstw, dbając o ich zrównoważony rozwój. Znajomość różnych sektorów, umiejętność budowania dialogu oraz podtrzymania relacji prowadzi nas do skutecznego osiągania wyznaczanych nam celów. Dbamy o wysokie standardy pracy naszych klientów, profesjonalizację ich wizerunku i integrację działań komunikacyjnych.

Chcesz dowiedzieć się, jak działamy? Skontaktuj się z nami.

Karolina Sieniawska

Karolina Sieniawska

PR & Business Partner
Założycielka agencji Wordsmith PR

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie komunikacji. Na początku zawodowej drogi pracowała w redakcjach wiodących polskich dzienników. Od 2008 roku zdobywała doświadczenie z warszawskimi agencjami public relations, uczestnicząc w opracowaniu oraz realizacji strategii firm o zasięgu zarówno ogólnopolskim, jak i globalnym.

Założona w 2012 roku przez nią firma Wordsmith PR z jednoosobowej działalności gospodarczej zmieniła się w jedyną o takim zasięgu agencję PR w województwie warmińsko-mazurskim. Specjalizuje się w PR-ze korporacyjnym, prowadzi projekty z zakresu media relations, w tym obsługi medialnej wydarzeń specjalnych oraz wdrażania nowych rozwiązań zarządzania projektami. Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji dla klientów.

Prywatnie pasjonatka sportów wszelakich i nowych mediów. Jako napływowa Warmiaczka zafascynowana kulturą i przyrodą Warmii i Mazur.

Mail: k.sieniawska@wordsmith.pl
Tel.: 696 172 123

Chcesz dowiedzieć się, jak działamy? Skontaktuj się z nami.

Karolina Kazuła

Karolina Kazuła

PR & Business Development Manager
Partner Zarządzający agencji Wordsmith PR

Z branżą public relations związana od 2006 roku. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencji PR i po stronie klienta. Ma na koncie liczne kampanie z zakresu PR-u korporacyjnego, finansowego i inwestor relations (IPO spółek giełdowych). Posiada doświadczenie w komunikacji konsumenckiej i organizacji wydarzeń specjalnych. W swoim portfolio ma również projekty społeczne dla organizacji non-profit.

Absolwentka socjologii w Collegium Civitas ze specjalizacją Kultura, Media i Komunikacja Społeczna.
W wolnych chwilach… jako mama dwójki przedszkolaków próbuje biegać, nie tylko za dziećmi po domu, lecz także dla siebie. Marzy o nauce tańca i wieczorach z książką. Na co dzień pracuje w Warszawie.

Mail: k.kazula@wordsmith.pl
Tel. 691 478 333

Ewa Gliniewicz

Ewa Aftewicz

Specjalista ds. PR

Swoją przygodę z public relations rozpoczęła jeszcze na studiach magisterskich: na kierunku filologia polska, na specjalizacji edytorstwo tekstów. Od prawie 3 lat w agencji Wordsmith PR odpowiada m.in. za kontakty z mediami, copywriting, komunikację korporacyjną i social media. Chętnie współpracuje z klientami z diametralnie różnych branż, np. spożywczej, maszynowej czy biomedycznej. Prywatnie wielbicielka powieści kryminalnych, rapu i brytyjskiego serialu „Doctor Who”.

Mail: e.aftewicz@wordsmith.pl
Tel.: 536 234 494

Katarzyna Witkowska

Katarzyna Witkowska

Specjalista ds. PR

Językoznawca, copywriter, absolwentka filologii polskiej ze specjalizacją komunikowanie publiczne. W agencji Wordsmith PR odpowiada przede wszystkim za redakcję i korektę tekstów oraz relacje z mediami. Świetnie czuje się też w obszarze digital PR. Otwarta na nowe wyzwania, z przyjemnością podejmuje się współpracy z przedstawicielami różnych branż.
Na co dzień związana także z Instytutem Polonistyki i Logopedii UWM w Olsztynie, gdzie realizuje rozprawę doktorską związaną z opisem fleksyjnym frazeologizmów współczesnej polszczyzny. Miłośniczka kotów, kawy i polskiej literatury.

Mail: k.witkowska@wordsmith.pl
Tel.: 509 668 240

Porozmawiaj z nami