O nas

 

O dwóch takich, co stworzyły agencję PR 

Ona. Lubi wyzwania, dlatego jak wymyśliła, że otworzy agencję PR w Olsztynie, tak zrobiła. Fighterka – biega (m.in. w biegach górskich), jeździ (w rajdach rowerowych), pływa (żeby odpokutować swojemu organizmowi te wyczyny). Jest konsekwentna, pracowita i zdyscyplinowana. Zawsze nastawiona na efekt. Karolina, zwana w zespole „mamą” lub też „żoną”, od kilku lat jest w związku biznesowym ze wspólniczką, z którą mają wspólny interes, aby jak najlepiej dbać o wizerunek swoich klientów.
I ona. Ze wspólniczką łączy ją nie tylko imię. Lubi wyzwania, choć sama przed sobą chyba nigdy się do tego nie przyzna. Nigdy też nie podejrzewała siebie, że może prowadzić własną firmę. Dlatego po urlopie macierzyńskim postanowiła nie wracać na etat, tylko połączyć siły w spółce i poprowadzić agencję PR. Przez wiele miesięcy tworzyły związek na odległość. Jedna w Olsztynie, druga w Warszawie. Jeszcze wtedy nie sądziła, że przeprowadzi się do Olsztyna. Nie sądziła, że od pomysłu „a chodź spróbujemy sprzedać dom” do kupna mieszkania 250 km dalej jest aż tak blisko. Bo jest.

Nie są same. Jest ich więcej. Tych, z którymi łączy je pasja do PR-u, codzienna frajda z efektów i burze mózgów, aby firmom, które powierzyły im swój wizerunek, było dobrze. A nawet lepiej niż „dobrze”.

Ania, była rzeczniczka, człowiek orkiestra – ma głowę pełną pomysłów, czuje PR od każdej strony – także się przed kamerą, gdzie występuje… pod przykrywką.
Ewa, w korpo slangu miałaby w stopce stanowisko „PR Specialist and Office Manager” (co jej agencyjne współtowarzyszki określają niekiedy bardziej dosadną nazwą). Zdecydowanie najlepiej z całego zespołu dba o PR naszego biura. Równie dobrze dba o PR swoich klientów, których opisuje tak, że aż ślinka cieknie.

A tak serio, to powodów, aby wybrać Wordsmith PR, jest więcej. To kilkanaście lat doświadczenia w branży public relations, najwyższe standardy pracy i specjalizacja w obsłudze firm MSP w różnych sektorach z nastawieniem na osiąganie jak najlepszych efektów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działamy, skontaktuj się z nami.

Karolina Sieniawska

Karolina Sieniawska

PR & Business Partner
Założycielka agencji Wordsmith PR

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie komunikacji. Na początku zawodowej drogi pracowała w redakcjach wiodących polskich dzienników. Od 2008 roku zdobywała doświadczenie z warszawskimi agencjami public relations, uczestnicząc w opracowaniu oraz realizacji strategii firm o zasięgu zarówno ogólnopolskim, jak i globalnym.

Założona w 2012 roku przez nią firma Wordsmith PR z jednoosobowej działalności gospodarczej zmieniła się w jedyną o takim zasięgu agencję PR w województwie warmińsko-mazurskim. Specjalizuje się w PR-ze korporacyjnym, prowadzi projekty z zakresu media relations, w tym obsługi medialnej wydarzeń specjalnych oraz wdrażania nowych rozwiązań zarządzania projektami. Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji dla klientów.

Prywatnie pasjonatka sportów wszelakich i nowych mediów. Jako napływowa Warmiaczka zafascynowana kulturą i przyrodą Warmii i Mazur.

Mail: k.sieniawska@wordsmith.pl
Tel.: 696 172 123

Chcesz dowiedzieć się, jak działamy? Skontaktuj się z nami.

Karolina Kazuła

Karolina Kazuła

PR & Business Development Manager
Partner Zarządzający agencji Wordsmith PR

Z branżą public relations związana od 2006 roku. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencji PR i po stronie klienta. Ma na koncie liczne kampanie z zakresu PR-u korporacyjnego, finansowego i inwestor relations (IPO spółek giełdowych). Posiada doświadczenie w komunikacji konsumenckiej i organizacji wydarzeń specjalnych. W swoim portfolio ma również projekty społeczne dla organizacji non-profit.

Absolwentka socjologii w Collegium Civitas ze specjalizacją Kultura, Media i Komunikacja Społeczna.
W wolnych chwilach… jako mama dwójki przedszkolaków próbuje biegać, nie tylko za dziećmi po domu, lecz także dla siebie. Marzy o nauce tańca i wieczorach z książką. Na co dzień pracuje w Warszawie.

Mail: k.kazula@wordsmith.pl
Tel. 691 478 333

Ewa Gliniewicz

Ewa Aftewicz

Specjalista ds. PR

Swoją przygodę z public relations rozpoczęła jeszcze na studiach magisterskich: na kierunku filologia polska, na specjalizacji edytorstwo tekstów. Od blisko 5 lat w agencji Wordsmith PR odpowiada m.in. za kontakty z mediami, copywriting, komunikację korporacyjną i social media. Chętnie współpracuje z klientami z diametralnie różnych branż, np. spożywczej, maszynowej czy biomedycznej. Prywatnie wielbicielka powieści kryminalnych, rapu i brytyjskiego serialu „Doctor Who”.

Mail: e.aftewicz@wordsmith.pl
Tel.: 536 234 494

Anna Fic

Specjalista ds. PR

Związana z branżą public relations od kilkunastu lat. Doświadczenie zdobywała jako rzeczniczka prasowa Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Jest ekspertem w dziedzinie kreowania pozytywnego wizerunku, media relations i komunikacji kryzysowej. W swoim portfolio ma realizację szeregu kampanii wizerunkowych i wydarzeń specjalnych. Służby i instytucje publiczne korzystały z jej wiedzy i doświadczenia podczas szkoleń, które realizowała.

Absolwentka resocjalizacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studiów menedżerskich na UWM w Olsztynie. Ukończyła szereg szkoleń z dziedziny PR, skutecznej komunikacji kryzysowej.

Prywatnie mama przedszkolaka i studenta. Lubi dobrą literaturę, szczególnie Johna Irvinga, poznawanie nowych miejsc i taniec. I jak mówi, przyjemności powinniśmy sobie sprawiać znacznie częściej 🙂 .

Mail: a.fic@wordsmith.pl
Tel.: 793 300 363

Weronika Chworak

Praktykantka

Doświadczenie w branży public relations zdobywa od 3 lat w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych. Podczas projektów dotyczących regionalizmu współpracowała z władzami samorządowymi, jak również instytucjami publicznymi oraz organizacjami społecznymi. W czerwcu 2018 r. została odznaczona tytułem „Najwspanialszej Polski” w prestiżowym konkursie wolontariuszy w Polsce. Nie lubi się nudzić, dlatego każdą wolną chwilę spędza aktywnie. Najlepiej jak aktywność będzie połączona z rozwojem osobistym.

Porozmawiaj z nami