Zrodlo Agencja Multimedialna IMAGE TEAM 3 1080x675

Zespół Wordsmith na Social Media Summer Weekend w Olsztynie

W lipcowy weekend (8-9.07.2016 r.) w Olsztynie odbyło się branżowe wydarzenie Social Media Summer Weekend #Olsztyn. W roli słuchaczy uczestniczył w nim także nasz zespół.

To pierwsza tego typu konferencja na Warmii i Mazurach, przeznaczona dla osób zainteresowanych mediami społecznościowymi, marketingiem, nowymi technologiami, public relations i szeroko pojętą komunikacją. Nie mogło tam zabraknąć zespołu Wordsmith PR, który regularnie poszerza swoją wiedzę i nie ominie żadnej okazji, aby wymienić się doświadczeniami z kolegami z branży.

Podczas spotkania wystąpili znani, branżowi eksperci, m.in.: Monika Czaplicka (Woobuzz, Kryzysy w social media wybuchają w weekendy), Grzegorz Miecznikowski (Elivo), Artur Roguski (Why so social) czy Magdalena Daniłoś (OFFON Agency). Mogliśmy posłuchać o tym, jak radzić sobie z hejtem w Internecie, zasięgnęliśmy informacji o marketingu czasu rzeczywistego, o roli marketera w budowaniu komunikacji, a także posłuchaliśmy o tym, jak nas zdradza mowa ciała.

Podczas przerwy między prelekcjami był czas na rozmowę przy kawie i ciastkach, a także na turę szybkich konkursów. Wydarzenie odbyło się nad malowniczym jeziorem Ukiel w Olsztynie w Hotelu Omega. Organizatorzy już planują edycję jesienną, na którą z pewnością również się wybierzemy.