40

Z natury pierwsza… strona!

Najpierw było… słowo. A właściwie hasło. „Warmia. Z natury pierwsza”. Tak zaczęła się przygoda Wordsmith i „Warmii”, a wraz z nią nowa koncepcja wizerunku Zakładów Mięsnych „Warmia”. Efekt? Nowoczesna wizualizacja i apetyczna strona www.zmwarmia.pl stworzona we współpracy z Ideative.

Gdy klient potrzebuje odświeżenia marki, zawsze myślimy o tym całościowo, o pełnej strategii, a nie o pojedynczym zadaniu. Na początku ważne jest, by ustalić z czym ma się kojarzyć firma i jakie wzbudzać emocje. Z tym nie było najmniejszego problemu, ponieważ „Warmia” dołączyła do nas w bardzo ważnym dla siebie momencie – w 2018 roku obchodzi 30-lecie istnienia firmy. Wiadomo było, że kluczowymi dla marki wartościami są doświadczenie, tradycja i związek z regionem, ale w nowoczesnym wydaniu, gdzie główną rolę odgrywa wołowina.

Hasło „Warmia. Z natury pierwsza” nawiązuje do regionu Warmii i Mazur, kojarzonego z obfitością przyrody, lśniącymi jeziorami i wybujałymi lasami. To także oczywiste skojarzenie z zajmowaniem miejsca w czołówce wśród producentów mięs. I to wszystko oddaje nowa strona internetowa firmy, która była kolejnym ważnym krokiem w procesie odświeżania marki.

Elegancka niczym sałatka Chateaubriand, charakterna jak szarpana wołowina, niby klasyczna, a odkrywająca tradycję na nowo niczym steak z polędwicy długodojrzewającej. Stronę charakteryzuje minimalizm, a dominująca klasyczna czerń i głęboka czerwień z logo firmy symbolizują połączenie tradycji z nowoczesnością. Została zaprojektowana według aktualnych standardów i w nowej estetyce. Klienci znajdą na niej pełną ofertę produktów, adresy wszystkich sklepów firmowych, ale także ciekawe przepisy, aktualności z życia firmy czy dział z nowościami. Przejrzysty układ i atrakcyjny wygląd zakładek z pewnością ułatwi odbiorcom zapoznanie się z produktami ZM „Warmia”. Właśnie takie projekty smakują nam najbardziej! Efekty naszych prac można podziwiać pod adresem: www.zmwarmia.pl

Twoja firma potrzebuje nowej strony internetowej lub obecna wymaga odświeżenia? Zachęcamy do kontaktu! Wspieramy naszych klientów w opracowaniu briefu oraz mapy strony zgodnej z obecnymi trendami i wymaganiami rynku. Tworzymy oryginalne teksty, które pozwolą wyeksponować walory i dotychczasowe osiągnięcia danej firmy oraz uporządkować wizerunek marki i informacje o ofercie.

Odezwij się, pomożemy!