Wiece PR dla branzy wnetrzarskiej v2

Więcej PR-u dla marek wnętrzarsko-budowlanych

Doświadczenie naszej agencji w obsłudze firm z branży „dom i ogród” zostało docenione przez kolejnych klientów. Swój wizerunek powierzyły nam nowe firmy, które chcą pozyskiwać klientów poprzez content marketing, relacje z mediami, social media i skuteczny copywriting.

Marki z branży wnętrzarskiej są nam szczególnie bliskie. Nie mamy tu na myśli tylko naszej agencji (choć dokładnie tak jest), ale dosłownie. Podłoga, na której stawiamy pierwsze kroki każdego dnia wprost z ulubionej i najwygodniejszej na świecie kanapy i kierujemy je w stronę okna, które udekorowane jest stylowymi zasłonami. Bliskość tych marek każdego dnia sprawia, że zasługują na szczególną opiekę. Tak właśnie traktujemy klientów Wordsmith PR. Nie tylko z branży wnętrzarskiej.

Do grona nowych klientów dołączyła marka Osmo oferujące olejowoski do drewna oraz producent mebli tapicerowanych MP Nidzica. Za przykładem wieloletniego klienta jakim jest Jawor-Parkiet postawiły powierzyć nam swój wizerunek w mediach społecznościowych oraz zadbać o obecność w magazynach i portalach wnętrzarskich.

PR przynosi efekty!

Już po kilku tygodniach współpracy możemy się pochwalić efektami. W wyniku kontaktów z dziennikarzami, poprzez informacje prasowe czy wysyłkę kreatywną zachęcającą do wypróbowania produktów pojawiły się pierwsze publikacje w popularnych mediach branżowych. Na profilach firmowych na Facebooku i Instagramie, klienci pytają o prezentowane modele kanap i proszą o poradę w kwestii doboru właściwego produktu do pielęgnacji drewna. Skuteczne kampanie reklamowe i dobry content sprawiły, że marki stają się coraz popularniejsze, a klienci bardziej zainteresowani ich produktami.

Działania PR dobieramy w zależności od potrzeb danej marki:

Nie masz czasu zająć się wizerunkiem swojej firmy?

Skontaktuj się  z nami!