45

Studio Tkanin: pierwsze spotkanie z projektantami za nami!

Blisko dziesięcioro architektów i projektantów wnętrz z Olsztyna i okolic odwiedziło Studio Tkanin Nandoo, by wziąć udział w noworocznym spotkaniu warsztatowym. To pierwsze zorganizowane przez nas tego typu wydarzenie dla pracowni Anny Bułło. Efekty okazały się zaskakujące – w ciągu godziny po tym, jak za ostatnim gościem zamknęły się drzwi, zadzwonił telefon z zamówieniem na dekoracje okienne!

Atrakcją spotkania były warsztaty przeprowadzone przez Piotra Kostrzewskiego, reprezentującego firmy Casadeco i Caselio. Ekspert przywiózł do Olsztyna najnowsze katalogi z tapetami i tkaninami, a także garść nowin na temat nadchodzących trendów. Anna Bułło opowiedziała o możliwościach zespołu Studia Tkanin. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania w ruch poszły katalogi i wzorniki. Wymianom informacji i doświadczeń nie było końca.

Teraz, gdy odwiedzamy panią Anię w jej pracowni, coraz częściej zastajemy ją pochyloną nad wycenami kolejnych zleceń. My tymczasem szukamy krawcowej lub krawca do jej zespołu (link: http://www.studio-tkanin.pl/o-nas/) i już planujemy kolejne spotkanie!

Nasza współpraca ze Studiem Tkanin rozpoczęła się niewiele ponad trzy miesiące temu. Na koncie mamy już lifting strony www.studio-tkanin.pl oraz sklepu internetowego www.nandoo.pl. Postawiliśmy również na nogi komunikację w mediach społecznościowych i przedstawiliśmy się mediom z branży wnętrzarskiej i meblarskiej. W projekcie biorą udział Karolina Sieniawska i Weronika Skwarzec.