x20150915 JAWOR D1 FB 0011 1080x675.jpg.pagespeed.ic.4Kbaqb5I4B

Spotkanie partnerów firmy Jawor-Parkiet

W ostatnie dni lata partnerzy nowomiejskiego producenta podłóg spotkali się na konferencji handlowej, która odbyła się nad brzegiem Jezioraka. Wydarzenie zostało zorganizowane przez agencję Wordsmith PR we współpracy z zespołem Jawor-Parkiet.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele najważniejszych punktów sprzedaży podłóg Jawor-Parkiet. Za organizację całego przedsięwzięcia odpowiedzialne było Wordsmith PR. 15 września 2015 roku zaproszeni goście uczestniczyli w prezentacji Jawor-Parkiet. Więcej niż podłogi, podczas której po raz pierwszy premierowo zaprezentowano linię profesjonalnych pielęgnatów do podłóg drewnianych Jawor-Parkiet.

Organizatorzy zadbali również o zagospodarowanie czasu wolnego uczestników konferencji. Mogli oni skorzystać z wycieczek wodnych po Jezioraku, przejażdżek łodzią motorową czy tramwajem wodnym, które zakończył grill na świeżym powietrzu.

W programie wydarzenia znalazła się również wycieczka do fabryki Jawor-Parkiet w Nowym Mieście Lubawskim, w której zaprezentowano uczestnikom każdy z etapów produkcji podłóg. Dopełnieniem konferencyjnej agendy w drugim dniu było profesjonalne szkolenie z zakresu sprzedaży produktów. Konferencja nad Jeziorakiem została zwieńczona uroczystą kolacją.

Kompleksowa obsługa tego wydarzenia niewątpliwie była dla naszej agencji dużym wyzwaniem organizacyjnym, ale również stanowiła cenne doświadczenie.