36

Piknik rodzinny Jawor-Parkiet już za nami!

W sobotę, 8.09.2018 r., odbył się wielki piknik rodzinny Jawor-Parkiet. Organizacja takiego wydarzenia to nie lada wyzwanie – nie może zabraknąć atrakcji i dla najmłodszych, i dla dorosłych, angażujących imprez integracyjnych, ale też chwili wytchnienia na świeżym powietrzu. W takich momentach do akcji może wkroczyć agencja PR! Sprawdźcie, jak poradziłyśmy sobie ze scenariuszem tej imprezy i jego realizacją.

Wielki piknik rodzinny Jawor-Parkiet to impreza adresowana do pracowników i ich najbliższych – rodzin, dzieci i przyjaciół. W wydarzeniu wzięły więc udział osoby w różnym wieku – od kilkuletnich maluchów, przez nastolatków, po osoby dorosłe. Co zrobić, aby każda z nich spędziła ten dzień tak, jak lubi, i wspominała go przez długi czas?

Po pierwsze, dzieci

Z myślą o najmłodszych zdecydowaliśmy się aż na trzy rodzaje atrakcji – „stacjonarne”, warsztatowe i wspólne zabawy z animatorem. W tym przypadku ważne są dwie rzeczy – dobra zabawa, ale też bezpieczeństwo, dlatego postanowiliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie byk rodeo, eurobungee i dmuchana zjeżdżalnię. Każde ze stanowisk obsługiwane było przez profesjonalnych animatorów.

Oprócz tego chętni mogli zapisać się warsztaty ceramiczne oraz cyrkowe, a także skorzystać z atrakcji przygotowanych przez animatorów.

Po drugie, dorośli

Z myślą o dorosłych przygotowaliśmy integracyjne konkursy z nagrodami. Na początek śmiałkowie zmierzyli się w jeździe na byku rodeo, następnie próbowali swoich sił w biegu w potrójnych portkach i siłowaniu na rękę.

Po trzecie, dobra zabawa przy muzyce na żywo

Po zakończeniu wszystkich konkursów, pojedynków i warsztatów na uczestników pikniku czekały ognisko oraz wspólna zabawa przy muzyce na żywo.