MichalKicinski MalgorzataForemniak 1080x675

Otwarcie warszawskiej restauracji wegemama

W weekend 23-26 lutego nasza agencja miała przyjemność pracować przy otwarciu wegańskiej restauracji – wegemama. To nowy projekt Michała Kicińskiego – współzałożyciela firmy CD Projekt i współautora gry Wiedźmin, promujący zdrowy i odpowiedzialny styl życia. Na evencie pojawiły się sławy z pierwszych stron gazet i dziennikarze z kilkudziesięciu redakcji.

Gwiazdy na otwarciu

To był weekend pełen atrakcji. Spotkanie 23-go uświetnił kameralny koncert niezwykle klimatycznego duetu: Natalii Przybysz i Raphaela Rogińskiego, którzy rozpieszczali obecnych swoją muzyką. Wśród licznie przybyłych gości pojawili się m.in.: Marta Dymek (Jadłonomia), Małgorzata Foremniak, Paulina Holtz, Joanna Jarmołowicz, Mirosław Jękot, Beata Kawka, Katarzyna Montgomery, Beata Pawlikowska, Leszek Stanek, Mietek Szcześniak, Tola Szlagowska, Vienio, Zofia Zborowska, Izabela Zwierzyńska. Świat psychologii reprezentowali Wojciech Eichelberger i Katarzyna Miller.

Efekt medialny

Zaproszenie na otwarcie przyjęli także dziennikarze z kilkudziesięciu redakcji. Spotkać tu można było przedstawicielki Wysokich Obcasów, Pani, Co Jest Grane, Wp.pl, Show, VIVA czy Joy. Wywiady z Michałem Kicińskim jeszcze przed otwarciem ukazały się m.in. w Pulsie Biznesu, Money.pl i Wprost, o czym piszemy na naszym Facebooku.

Relacje z wydarzenia opublikowały liczne redakcje miejskie, agencje foto, a w ślad za nimi największe portale zajmującą się „showbizem”. W sumie zaaranżowanych zostało ponad 40 publikacji.

Szykujesz event i chcesz wypromować swoje wydarzenie? Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się z nami: +48 696 172 123 lub +48 691 478 333