xSpozywka 1 1080x675.jpg.pagespeed.ic.a0mCH58KTS

Octim gościem Spożywki dla Dociekliwych

Nasza agencja miała przyjemność koordynować i brać udział w spotkaniu „sPożywka dla Dociekliwych: edukacyjno-kulinarna podróż z Octimem”, które odbyło się 29 marca 2017 r. W wydarzeniu wzięło udział ponad 40 osób, a relację z niego zapewniła Telewizja Regionalna ReTV.

Podczas spotkania, którego celem było dzielenie się wiedzą na temat skutecznego prowadzenia przedsiębiorstwa na lokalnym rynku, zespół Wordsmith PR wspierał Octim w czasie prezentacji, odpowiedzi na pytania słuchaczy oraz degustacji produktów. Tego typu wydarzenia pozwalają na budowanie pozytywnego wizerunku firmy klienta, przybliżanie jego oferty potencjalnym konsumentom oraz promowanie marki na lokalnym terenie. Słuchacze w przyjaznej i nieformalnej atmosferze mieli możliwość zadania pytań o produkcję i sposób prowadzenia spółki, co na pewno pozwoliło im lepiej poznać firmę. Troska o pozytywną promocję marki klienta, to jedno z podstawowych zadań agencji public relations, ponieważ ma to realny wpływ na zwiększenie sprzedaży produktów i usług.

Octim podczas prelekcji reprezentowali: Kazimierz Frąckiewicz, Dyrektor Ekonomiczny, Alicja Adamiec-Ślipy, Dyrektor Handlowy, Ewelina Dzięgielewska, Technolog / Pełnomocnik ds. systemów zarządzania jakością w firmie Octim oraz Karolina Sieniawska, PR & Business Partner z Wordsmith PR. W spotkaniu uczestniczyło ponad 40 osób, które były zainteresowane tematyką prezentacji i zadawały szczegółowe pytania. W czasie „sPożywki dla Dociekliwych” goście mogli także skorzystać z porad w punkcie Ochotniczego Hufca Pracy oraz przy stoliku Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów.

Relację z wydarzenia zapewniła Telewizja Regionalna ReTV: http://retv.pl/2017/03/31/wiem-co-jem-spozywka-dla-dociekliwych/