Baby Team 1080x675

Nowe programy pracownicze w Expom S.A.

Wspólnie z zespołem firmy Expom opracowaliśmy nowe programy pracownicze, które powiększą dostępny pakiet przywilejów socjalnych w firmie: „Innowacyjny Expom”, „Expom dba o zdrowie” oraz „Baby Team”.

Projekty te powstały po to, by wspierać sportowe pasje i oddolne inicjatywy pracownicze. Agencja odpowiadała za opracowanie koncepcji programów, a po ich zaakceptowaniu – za wdrożenie w struktury Expom. Obecnie Wordsmith czuwa nad realizacją projektów, będąc m.in. członkiem komisji przyznającej dofinansowanie na sprzęt sportowy.

Wdrożone programy to:

Innowacyjny Expom – jest to inicjatywa, w ramach której pracownicy mogą zgłaszać swoje propozycje zmian i usprawnień w firmie poprzez wrzucenie krótkiego formularza do Skrzynki Pomysłów. Najlepsze koncepcje są wprowadzane i nagradzane nagrodami pieniężnymi.

Expom dba o zdrowie – to projekt, dzięki któremu pracownicy Expom mogą ubiegać się o dofinansowanie swoich pasji sportowych. Nie ważne czy grasz w tenisa, piłkę ręczną czy trenujesz karate – jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego na sprzęt sportowy lub udział w zawodach, to będąc pracownikiem Expom na pewno je otrzymasz.

Baby Team – czyli wsparcie w postaci wyprawki dla świeżo upieczonych rodziców.