xEwa 1a 1080x633.png.pagespeed.ic.hsSMj nJ8p

Nowa strona internetowa marki EVA ZDRÓJ

W lipcu 2017 r. uruchomiona została nowa strona internetowa marki EVA ZDRÓJ: www.evazdroj.pl. Wordsmith PR odpowiadałao za obsługę public relations wspierającą budowę strony www produktu. Odpowiadałyśmy za redagowanie tekstów, konsultacje i doradztwo w zakresie wyboru projektu.

Strona jest zoptymalizowana pod kątem SEO oraz przystosowana do urządzeń mobilnych. Za jej wykonanie odpowiadała firma Ideative. Strona jest przyjazna odbiorcom, zawiera ciekawe elementy graficzne przyciągające wzrok i oryginalne rozwiązania.

To nie pierwsza strona internetowa, jaką miałyśmy okazję tworzyć. Wśród naszych zrealizowanych projektów znajdują się strony firm:
– Quercus – http://wordsmith.pl/quercus-z-nowa-strona-internetowa/
– Zakładu Drzewnego w Napiwodzie – http://wordsmith.pl/wordsmith-pr-dla-zakladu-drzewnego-w-napiwodzie/
– Octimu – http://wordsmith.pl/nowa-strona-internetowa-octim/

Jeśli potrzebują państwo nowej strony internetowej lub obecna wymaga odświeżenia, zachęcamy do kontaktu. Wspieramy naszych klientów w opracowaniu briefu oraz mapy strony zgodnej z obecnymi trendami i wymaganiami rynku. Tworzymy oryginalne teksty, które pozwolą wyeksponować walory i dotychczasowe osiągnięcia Państwa firmy oraz uporządkować wizerunek marki i informacje o ofercie. Na życzenie klienta koordynujemy całość prac związanych z realizacją strony internetowej firmy odciążąjąc tym samym dział marketingu firmy.

Fabryka, gdzie produkowana jest EVA ZDRÓJ, została uruchomiona w 2013 roku w regionie litewskich Druskiennik. Woda EVA Zdrój jest odpowiednia dla diety ubogiej w sód i poddawana procesowi napowietrzania i filtracji. Firma stosuje również proekologiczne zasady butelkowania i pakowania.