14

Nie taki #PR czarny – summer edition

Leżaki w ręce i wspólnie wyruszmy parostatkiem w piękny rejs po regionalnych markach. Zacumujmy w malowniczej Krainie Tysiąca Jezior, by przeżyć wakacyjną przygodę z PR-em. Jesteście gotowi na wspólne Bailando?

W warmińskim klimacie z domieszką lata rozpoczynamy „Nie taki #PR czarny” – summer edition. Nasze spotkania to połączenie wiedzy z zakresu PR i wymiana doświadczeń w kreowaniu marek z różnych branż. Odbywające się od października warsztaty to unikalna wiedza przekazywana przez profesjonalistów – praktyków public relations. W dotychczasowych spotkaniach udział wzięło ponad 200 osób!

Teraz chcemy pokazać, że Warmia i Mazury to nie tylko wakacyjny kierunek. To przede wszystkim miejsce bogate w firmy nowoczesne, wykorzystujące tradycje regionalne, które płyną z falą czasu w celu odkrywania nowych lądów. Z marek regionalnych stają się markami ogólnopolskimi, wykorzystując przede wszystkim potencjał biznesowy regionu. Jako olsztyńska agencja PR bardzo ich dopingujemy, a część z nich wspieramy i wspólnie budujemy wizerunek. Wierzymy, że razem możemy wyłonić perły regionu warmińsko-mazurskiego.

Nasza wakacyjna edycja „Nie taki #PR czarny” to możliwość przybliżenia uczestnikom historii swojego sukcesu i okazja do ocieplenia wizerunku – nie tylko promieniami słońca, ale swoją opowieścią.

Nasze spotkanie odbędzie się 27 czerwca o godz. 14:00 w Browarze Warmia w Olsztynie (ul. F. Nowowiejskiego 15). By wziąć udział w wyadarzeniu wystarczy jedynie zarejestrować się, klikając w link.

Potem nie zostaje nam nic innego jak przyjąć wakacyjne barwy i wyruszyć w drogę szlakiem warmińskich firm, by pokazać, że w nas jest siła!