18

Nie taki #PR czarny po raz 6.

Od strategii do komunikacji.

Twoja firma planuje rozpocząć komunikację? Strategia gotowa, więc czas przejść do działania. Od czego zacząć i jak się przygotować, aby w końcu zacząć robić PR? O tym właśnie będziemy mówić na najbliższym spotkaniu Nie taki PR czarny.

14.05 (WTOREK), g. 17:30 // Olsztyn

Zarejestruj się TUTAJ

Skupimy się na budowaniu relacji w biznesie – z partnerami, kontrahentami i instytucjami.

Jakimi kanałami docierać do grup naszych interesariuszy?

Jakich narzędzi używać, aby zbudować trwałe relacje?

Bo komunikacja to nie tylko media społecznościowe? Na czym więc polega PR w relacjach B2B?

O tym rozmawiać będziemy z gościem specjalnym spotkania. A będzie nim Cyprian Maciejewski, członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Praktyk PR z kilkunastoletnim stażem. Przez pięć lat pracował także w mediach. Obecnie główny specjalista w gdańskim magistracie.

Odpowiadał za PR oraz CSR jednego z największych zakładów zagospodarowania odpadów w Polsce (ZU Sp. z o.o.), wprowadzając spółkę do „Rankingu Odpowiedzialnych Firm” i Raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki”. Pełnił również rolę rzecznika prasowego firmy oraz prowadził działania PR dla projektu budowy nowoczesnej elektrociepłowni na paliwo RDF.

Przez sześć lat PR Manager w trójmiejskiej agencji Ambermedia odpowiedzialny przede wszystkim za strategie i plany komunikacyjne, obsługę klienta, new business (m.in. współpracował z Energą, Polską Spółką Gazownictwa, Grupą GPEC). Udziela się także jako szkoleniowiec, moderator debat i konsultacji społecznych, copywriter. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej. Specjalizuje się w komunikowaniu i budowaniu relacji dla podmiotów z sektorów przemysłowego i komunalnego.

Naszymi partnerami są: Miasto Olsztyn, Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Instytut Monitorowania Mediów oraz PRoto i MadeIn Warmia i Mazury.