16

Nie taki #PR czarny po raz 4.

Alle to będzie spotkanie! Kto będzie gościem? Mężczyzna, który ma wszystko… co trzeba wiedzieć o PR-rze.

Gościem 4. spotkania z cyklu „Nie taki #PR czarny” będzie Michał Bonarowski, ekspert komunikacji i Public Relations Officer Allegro.pl.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby zdobyć nową wiedzę na temat rozwijania swojej marki i dowiedzieć jak jak robią to najlepsi. Będziemy rozmawiać o:

  • budowaniu marki Allegro,
  • dniu z życia PR-owca
  • robieniu kampanii PR, które zgarniają najważniejsze branżowe nagrody
  • mierzeniu efektywności działań PR.

22 lutego, godz. 9:00, Hotel Przystań

Jedyne takie spotkanie w Olsztynie!

Michał Bonarowski to ekspert komunikacji z bogatym doświadczeniem medialnym. Obecnie Public Relations Officer w Allegro.pl – największej platformie e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej. Od początku lat 90. pracował zarówno w branży mediów tradycyjnych, jak i elektronicznych, wykorzystując Internet jako platformę docierania do szerokiej publiczności. Współtworzył pierwsze serwisy i portale medialne w Internecie oraz pierwsze strony z informacjami i rozrywką. Pracował dla mediów i wydawców takich jak: Gazeta Bankowa, Businessman Magazine, Tygodnik Polityka, TVP, TVN, Infor, Onet.pl, IDG, Computerworld, Presspublica, Polska Agencja Prasowa. Współtworzył strategie i uczestniczył w tworzeniu największych stron internetowych łączących informacje, rozrywkę i media społecznościowe. Teraz doradza funduszom inwestującym w start-upy i pomaga w zintegrowanej komunikacji poza branżą medialną.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona, a udział bezpłatny. Co więcej, jest szansa na zdobycie nagrody niespodzianki, więc warto mieć ze sobą wizytówki. Mogą się przydać?

A to wszystko dzięki partnerom, którzy nas wspierają: Gerda Broker, Hotel Przystań, Instytut Monitorowania Mediów i Proto.pl. Musicie być z nami!