8

Kolejny rok z Wine Expo Poland

Po raz trzeci w pięcioletniej historii międzynarodowych targów wina i oliwy Wine Expo Poland & Warsaw Oil Festival nasza agencja współpracuje z organizatorem wydarzenia. W tym roku Wordsmith PR odpowiada za relacje z mediami i komunikację na FB.

Targi Wine Expo Poland&Warsaw Oil Festival to najważniejsze warszawskie wydarzenie skierowane do międzynarodowej branży winiarskiej. Odwiedza ją kilkuset importerów, dystrybutorów, sieci handlowych, super i hiper marketów, restauracji, winiarni, sommelierów, nabywców korporacyjnych i regularnych konsumentów. To także kilkanaście wydarzeń edukacyjnych i biznesowych z udziałem profesjonalistów – seminariów, konferencji, kursów mistrzowskich, warsztatów, konkursów, degustacji oraz prestiżowy konkurs Wine Expo Poland AWARDS.

Najlepsze wina z całego świata wybrane – Wine Expo Poland AWARDS 2018

Piąta już edycja targów odbędzie się w nowej lokalizacjinowo powstałej hali Global Expo. W tym roku organizatorzy zapowiadają szereg wydarzeń atrakcyjnych dla uczestników, zarówno tych traktujących targi, jako platformę do budowania i rozwijania marki i biznesu, jak i tych, którzy koncentrują się na podnoszeniu swojej winiarskiej wiedzy i umiejętności.

Wordsmith PR prowadząc relacje z mediami i komunikację na FB dba o zasięg i siłę informacji na temat wydarzenia.

Zobacz relację z targów Wine Expo Poland 2018