OXNIQ31 1080x675

Instytut Makijażu Permanentnego z nową stroną internetową!

W październiku 2017 roku sfinalizowałyśmy kolejną udaną współpracę z firmą Ideative. W efekcie powstała nowoczesna strona Instytutu Makijażu Permanentnego. Sprawdźcie, na czym polegało nasze wsparcie i jakie są efekty naszej pracy!

Nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa to nie tylko doskonały sposób na budowanie swojego wizerunku, lecz także miejsce, w którym można zapoznać klientów ze swoją ofertą, co w efekcie może mieć wpływ również na sprzedaż naszych usług lub produktów. Dlatego też marki coraz chętniej, tworząc lub odświeżając swoje witryny, korzystają z pomocy profesjonalnych agencji PR.

Nad stroną internetową Instytutu Makijażu Permanentnego Eweliny Kulawczyk pracowałyśmy wspólnie firmą Ideative. Nasza agencja odpowiadała za redakcję tekstów, konsultacje i doradztwo w zakresie projektu, a także koordynację profesjonalnej, wizerunkowej sesji zdjęciowej. Ideative z kolei zajęło się pracami programistycznymi.

Powstała w wyniku tych działań strona www.ewelinakulawczyk.pl to witryna w pełni zoptymalizowana pod kątem SEO oraz przystosowana do urządzeń mobilnych. Cechują ją przejrzystość i duża funkcjonalność, a także elegancki, minimalistyczny design.

Tworzenie funkcjonalnych i skutecznych stron internetowych to stały element naszej codziennej pracy. W wyniku naszych działań powstały już witryny marek, takich jak:

Jeśli potrzebują Państwo nowej strony internetowej lub obecna wymaga odświeżenia, zachęcamy do kontaktu!