xExpom do wordsmith 951x675.png.pagespeed.ic.bgsm3XXcEv

Expom z nagrodami

Osiągnięcia klienta to konsekwencja naszych wspólnych działań z pracownikami firmy i zarządem. Jesteśmy dumne, że możemy uczestniczyć w sukcesach spółki Expom i z radością o nich informujemy. Poniższe osiągnięcia, to efekt wielomiesięcznej pracy całego zespołu firmy Expom, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

– nominacja do Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w kategorii Odpowiedzialny Biznes – to wyróżnienie gospodarcze, przyznawane raz do roku, którego cele jest wspieranie polskich przedsiębiorców i wyróżnianie najlepszych. W kategorii Odpowiedzialny Biznes startują przedsiębiorstwa wykazujące się aktywnymi działaniami związanymi ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

– nagroda Regionalnych Orłów Eksportu w kategorii „Innowacyjny produkt eksportowy” – to ogólnopolski cykl wydarzeń, który ma na celu promocję eksportu i tematów z nim związanych. Expom S.A. otrzymał nagrodę, ponieważ wykazuje się dużym potencjałem eksportowym, co doceniło jury.

– nagroda TOP Pracodawcy Polski Wschodniej – przyznana podczas III Wschodniego Kongresu Gospodarczego 22 września 2016 r. w Białymstoku. Celem przedsięwzięcia było wyróżnienie grupy dziesięciu pracodawców – firm z pięciu wschodnich województw Polski – które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy.

– wyróżnienie w ramach nagrody Żagle Warmii i Mazur w kategorii „Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS” – nagroda przyznawana jest firmom, które wdrażają działania pro-społeczne, wspierają społeczność lokalną, dbają o środowisko naturalne, szanują klientów, dostawców, podwykonawców i kooperatorów. Expom zdobył nagrodę drugi rok z rzędu.

– nominacja do nagrody Gazel Biznesu 2016 – czyli zestawienia najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Główną ideą przyznawania nagród jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Konkurs ma wyłonić szybko rozwijające się firmy, które notują stałą i niezależną od warunków gospodarczych poprawę warunków finansowych. Expom S.A. został nominowany do nagrody trzeci rok z rzędu.