xIMG 4459 1080x675.jpg.pagespeed.ic.t42Ixskxz2

Dwie prestiżowe nagrody dla Jawor-Parkiet

Co wywołuje uśmiech na twarzy PR-owca? Nagrody i wyróżnienia przyznawane klientom! Nie inaczej było i tym razem. Z poznańskich targów BUDMA wraz z zespołem Jawor-Parkiet wróciłyśmy w szampańskich nastrojach! Ze stolicy Wielkopolski przywieźliśmy nie tylko garść inspiracji, lecz także dwie prestiżowe statuetki – Złoty Medal oraz Acanthus Aureus!

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA rokrocznie dla Jawor-Parkiet jednym z kluczowych wydarzeń w kalendarzu imprez targowych. Od początku naszej współpracy z producentem zajmujemy się koordynacją przygotowań do tej imprezy – przygotowujemy kompleksową strategię i harmonogram działań, dopełniamy formalności, wysyłamy komunikaty czy newslettery.

Tegoroczne targi były dla nas szczególne, ponieważ jeden z produktów firmy – Retro Collection – uhonorowano Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Sąd konkursowy nagrody, wybierając laureatów, zwraca uwagę przede wszystkim na innowacyjność tych produktów, ich estetykę, a także efektywność ekonomiczną czy oddziaływanie na środowisko. Wyróżnienie to jest więc potwierdzeniem zarówno najwyższej jakości, jak i wartości użytkowej oraz zaawansowania technologicznego. Ręcznie postarzana kolekcja dębowych desek Jawor-Parkiet prezentowana była wraz z 28 innymi produktami w dedykowanej laureatom Strefie Mistrzów.

Kolejne ważne wyróżnienie odebraliśmy pierwszego dnia targów, 7 lutego 2017 roku, podczas uroczystej gali. Była to statuetka Acanthus Aureus przyznawana rokrocznie za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej. Na potwierdzenie, że nagroda jury przyznana została słusznie nie trzeba było długo czekać – nasze stoisko w każdym dniu poznańskiej imprezy cieszyło się ogromną popularnością. Chętnie odwiedzali je nie tylko delegacje firm z branży czy architekci, lecz także przedstawiciele władz – jednym z odwiedzających był, m.in. Minister Budownictwa i Infrastruktury, Andrzej Adamczyk.