26

A niech się dowiedzą!

Wszyscy o tym mówią, ale nie każdy wie, jak to zrobić. Co to takiego? Kreowanie wizerunku marki.
W grudniowym numerze Made In Warmia & Mazury znajdziecie nasz tekst o public relations, w którym „odczarowujemy” PR i zachęcamy do udziału w naszym cyklu spotkań Nie taki #PR czarny. Zajrzyjcie do artykułu, by dowiedzieć się, co składa się na wizerunkowy sukces i jaki ma to wpływ na rozwój firmy. Na początek poznajcie 5 fundamentalnych zasad, które sprawią, że firma będzie bardziej rozpoznawalna, a klienci chętniej sięgną po produkty twojej marki.

Wszyscy jesteśmy PR-owcami. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i rozwijasz swój biznes, to Ty decydujesz o tym jak wygląda twój produkt, jakie wartości reprezentuje, kontaktujesz się z klientami i sprzedajesz. Wszystkie działania, które podejmujesz, aby osiągnąć cel, to nic innego jak budowanie wizerunku, czyli PR właśnie. Każdy kiedyś zaczynał i żadna duża marka nie była od razu znana. Dlatego jeśli chcesz zrobić swojej firmie dobry PR, ale nie wiesz od czego zacząć, znamy kogoś kto może pomóc.

Zajrzyjcie na stronę 54. magazynu „Made In Warmia & Mazury” (nr 32 grudzień 2018 – styczeń 2019), by dowiedzieć się więcej!