xlogo na www.png.pagespeed.ic.tnCECUVDSJ

4 lata za nami: zmieniamy formę prawną, powiększamy zespół, witamy w Warszawie

Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko mija. W listopadzie 2016 roku nasza agencja obchodziła 4 lata funkcjonowania na rynku. Był to czas pełen wyzwań, ale i pierwszych trudności oraz sukcesów. Obecnie agencja posiada grono stałych klientów, którzy zaufanie do naszej firmy wyrażają ciągłością współpracy oraz zleceniami z nowych obszarów.

Rocznice to jednak zawsze dobry pretekst do podsumowań i bilansów. Aby zaspakajać rosnące oczekiwania naszych klientów i usprawnić pracę na warszawskim rynku podjęliśmy decyzję o zmianie formy prawnej firmy na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością oraz uruchomienie filii w Warszawie. Za obsługę klientów oraz rozwój agencji na stołecznym rynku odpowiadać będzie Karolina Kazuła, która dołączyła do zespołu w roli partnera zarządzającego. Jesteśmy przekonani, że ponad 10 letnie doświadczenie Karoliny w branży public relations zaowocuje dalszym rozwojem naszej agencji.

Równocześnie zmiany te zostały przypieczętowane liftingiem naszego logo oraz uruchomieniem nowej strony internetowej.

Mamy nadzieję, że wszystkie te działania przyczynią się do utrzymania najwyższego poziomu obsługi naszych klientów, do czego przywiązujemy bardzo wysoką wagę oraz otwarciem się na współpracę z nowymi partnerami.