Blog

Jak sprawić, aby klient zakochał się w Twojej marce

Z budowaniem marki jest jak z każdym związkiem. Najpierw przychodzi zauroczenie, są motyle w brzuchu, ale aby płomienna miłość trwała przez cały czas związku, należy o niego dbać i go pielęgnować. Tylko w ten sposób można zbudować relację. Na dobre i na złe.

czytaj dalej

Od najlepszej strony

Przeciętny Polak spędza w internecie 5 godzin i 55 minut dziennie. W sieci jest ponad 78 proc Polaków, czyli ponad 29 mln osób. Szkoda byłoby nie skorzystać z możliwości dotarcia do niego, prawda? To chyba najlepsza odpowiedź na pytanie, dlaczego warto mieć stronę internetową. Sprawdźcie, jak to zrobić, aby się nie zniechęcić.

czytaj dalej

PR na straży sprzedaży

Czym „grozi” rozpoczęcie działań PR? Na czym polega słynne budowanie wizerunku i jakie są faktyczne oczekiwania względem PR-u? Jakie są inne „efekty uboczne” komunikacji z mediami? Jeśli chcesz wiedzieć, koniecznie przeczytaj ten tekst. UWAGA! Historia oparta na faktach.

czytaj dalej

Cała prawda o PRze – kiedy, dla kogo i za ile?

Gdy w Warszawie specjaliści od wizerunku debatują o najnowszych trendach w komunikacji, w sąsiednim województwie firmy nadal rzadko korzystają z PRu. Wciąż panuje przekonanie, że to usługi drogie i dostępne tylko dla dużych korporacji. Jak jest naprawdę? Usługi PR to...

czytaj dalej
Porozmawiaj z nami