Aktualności

 

CSR robi firmie dobrze

Społeczna odpowiedzialność biznesu, czyli CSR – brzmi poważnie, tajemniczo, trochę niezrozumiale. Na szczęście temat cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarządów i samych pracowników.

Dołącz do naszego zespołu!

Szukasz pracy pełnej wyzwań? Ciekawych zadań, niecodziennych projektów? A może chcesz dopiero przekonać się, na czym polega prawa w branży PR? Sprawdź, kogo obecnie szukamy!

Tożsamość marki – czy pochodzenie ma znaczenie?

Z czym kolarzy Ci się Warmia? Jeziora, lasy, natura, relaks. Miło, prawda? Nic dziwnego, że marki chętnie korzystają z tych przyjemnych skojarzeń budując swoją opowieść. Jest jeden warunek, aby ta historia mogła zadziałać. Musi być prawdziwa.

Nie taki #PR czarny – summer edition

Leżaki w ręce i wspólnie wyruszmy parostatkiem w piękny rejs po regionalnych markach. Zacumujmy w malowniczej Krainie Tysiąca Jezior, by przeżyć wakacyjną przygodę z PR-em. Jesteście gotowi na wspólne Bailando?

Wordsmith PR poleca się do pracy!

Maj rozpoczął się bardzo owocnie. Rozkwitają nowe projekty, a my rozglądamy się za nowymi osobami, które chciałyby rozwijać się zawodowo razem z nami. Poszukujemy specjalistek i specjalistów, które czują media i chcą zajmować się komunikacją i PR-em. Czy to Ty?

Nie taki #PR czarny po raz 6.

PR korporacyjny czy PR w relacjach B2B, choć może brzmi tajemniczo, powinien być znany każdemu przedsiębiorcy. Pokażemy, że komunikacja w biznesie to nie jest czarna magia. Zapraszamy na warsztaty z budowania marki, które odbędą się 14 maja w Olsztynie.

SŁOWO daję! Tak się buduje strategię komunikacji

Można mówić dużo, ale po co? Czasem wystarczy jedno słowo. Idealnie jeśli jest to nazwa Twojej marki, a resztę każdy będzie umiał sobie dopowiedzieć. To zadanie strategii komunikacji. Czy wiesz, że w ciągu jednej sekundy do mózgu trafia 11 milionów bodźców, z czego...

Nie taki #PR czarny po raz 5!

Najbliższe spotkanie z serii „Nie taki #PR czarny” odbędzie się 4 kwietnia o godz. 9:00 w CRS UKIEL. Gościem specjalny, który opowie o tworzeniu strategii komunikacji opowie Olga Zalecka, PR manager BSH, odpowiedzialna za wizerunek marek Bosch, Siemens, Zelmer i Gaggenau.

Nie taki #PR czarny pod patronatem PSPR

Olsztyńskie warsztaty PR-owe zyskały silne wsparcie. Patronat nad cyklem spotkań Wordsmith PR objęło Polskie Stowarzyszenie Public Relations. PSPR wesprze agencję w edukowaniu na temat PR-u, pogłębiania kompetencji i promocji spotkań.

Nie taki #PR czarny po raz 4.

Już 22 lutego jedyne takie wydarzenie w Olsztynie. Gościem warsztatów z budowania marki będzie mężczyzna, który ma wszystko… co trzeba wiedzieć o PR-rze. Michał Bonarowski, ekspert komunikacji i szef PR-u Allegro.pl. 
Tam trzeba być!

Porozmawiaj z nami