Aktualności

 

Nie taki #PR czarny po raz 4.

Już 22 lutego jedyne takie wydarzenie w Olsztynie. Gościem warsztatów z budowania marki będzie mężczyzna, który ma wszystko… co trzeba wiedzieć o PR-rze. Michał Bonarowski, ekspert komunikacji i szef PR-u Allegro.pl. Tam trzeba być!

A niech się dowiedzą

Wszyscy o tym mówią, ale nie każdy wie, jak to zrobić. Co to takiego? Kreowanie wizerunku marki. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i rozwijasz swój biznes, to Ty decydujesz o tym jak wygląda twój produkt, jakie wartości reprezentuje, kontaktujesz się z klientami i sprzedajesz.

Nie taki #PR czarny po raz trzeci!

Czy słowa mają moc? Tego jesteśmy pewne! Ale jak pisać o marce, by inni chcieli to czytać? Na to i inne pytania odpowiemy wspólnie z Michałem i Rafałem z Made In podczas naszego trzeciego spotkania Nie taki #PR czarny!

Kolacja szefów kuchni Octimu

W Hotelu Tajty w Wilkasach 3-ego grudnia nasz klient – firma Octim – zorganizowała charytatywną kolację szefów kuchni. Tak pyszny event nie mógł obejść się bez echa – posty zamieszczone podczas wydarzenia dotarły do ponad 13 tysięcy odbiorców!

Odczarowałyśmy PR po raz drugi!

Mieć własną www, czy nie mieć – ten dylemat dotyczy każdego właściciela firmy. Po wielu pytaniach z widowni i dyskusji, jaka się wywiązała, można stanowczo stwierdzić, że zagadnienie dobrych stron internetowych to wciąż gorący temat.

Nie taki #PR czarny cz. 2

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Nie taki #PR czarny cz. 2! Tym razem opowiemy Wam, jak strona www może zrobić dobry PR Twojej firmie. Ta porcja wiedzy, którą dla Was przygotowaliśmy, to absolutny must have każdego marketera i przedsiębiorcy.

Wina ze świata w Warszawie

IV Wine Expo Poland za nami. W Centrum Targowo-Kongresowym zagościli producenci win z całej Europy. Branżowa debata ekspercka, seminaria i spotkania biznesowe przyciągnęły zarówno profesjonalistów, jak i pasjonatów wina. 

Jurorzy konkursu Wine Expo Poland Awards wybrali najlepsze wina

12 października br. odbyły się obrady jury konkursu Wine Expo Poland Awards. Profesjonaliści i konsumenci degustowali wina m.in. z Włoch, Francji, Niemiec, Portugalii, a także Rumunii, Węgier. Wyniki obrad będą znane 26 października.

Nie taki #PR czarny

Ruszyła rejestracja na warsztaty z budowania marki. Już 16 października odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców, marketerów i wszystkich osób, które chcą wiedzieć jak rozwinąć swoją firmę i zbudować silną markę. Zarejestruj się już dziś, by wziąć udział w wydarzeniu.

Porozmawiaj z nami