Dlaczego my

 

Pomagamy markom i firmom wejść na wyższy stopień profesjonalizacji

Oferujemy doradztwo wizerunkowe, wnikliwą ocenę sytuacji rynkowej oraz strategie działania. Profesjonalizm, terminowość, dążenie do wyznaczonych celów stanowią sedno naszej codziennej pracy. Wysokie standardy uzupełnia szerokie doświadczenie na stołecznym rynku i efektywne zarządzanie wizerunkiem wiodących polskich marek. Nieustannie dbamy o to, aby podnosić swoją wiedzę i kompetencje.

W świecie

Wnikliwie obserwując otoczenie, wiemy, w jaki sposób konsumenci kontaktują się ze światem i ze sobą nawzajem. Dzisiejszy świat jest niczym system naczyń połączonych – zjednoczony, a zarazem różnorodny, zawsze jednak na wyciągnięcie ręki. Wszystko więc opiera się na zintegrowanej komunikacji. Wychodzimy poza ramy standardowych ścieżek komunikacji jak B2B i B2C. Wiemy, że marki chcące mieć realny wpływ na otoczenie muszą przyczyniać się do realizacji większego celu.

Rzeźbimy słowa, tworzymy angażujące treści

Nazwa zobowiązuje, dlatego olbrzymią wagę przywiązujemy do tworzenia kreatywnych I wiarygodnych treści i historii. Trzymamy rękę na pulsie trendów społecznych – lokalnych i globalnych. Nasze doświadczenia z wiodącymi tytułami prasowymi, telewizyjnymi czy internetowymi wskazują, że skutecznie umiemy docierać do medialnej przestrzeni.

Pracujemy dla najlepszych

Za naszą firmą stoi kilkunastoletnie doświadczenie w branży medialnej i public relations. W gronie naszych obecnych klientów są dynamicznie rozwijające się firmy z sektora średnich przedsiębiorstw, wielokrotnie nagradzane w niezależnych rankingach jak np. Diamenty Forbes i Gazele Biznesu. Pomagamy im w kreowaniu nowych marek, wzmacnianiu reputacji i profesjonalizacji działań.

Porozmawiaj z nami